KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16185109
nr 1618 5109
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, Stockholms Stadshus, 21x26cm, yttermått inklusive ram: 29x36cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:47:36
3/5 09:34:31
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström